Mobilna verzija spletne strani še ni na voljo.

Spoštovani starši, učenci, dragi bralci.

Šolsko glasilo je nastalo v času pouka na daljavo zaradi izrednih razmer, ki nam jih je prinesel korona virus. Prav v tem času pa smo spoznali, kako pomembna je glasba in da je v takšnih situacijah življenje z glasbo veliko lepše. Tako je nastalo tudi šolsko glasilo z naslovom ”Z glasbo nam je lepše” , za katerega so ustvarjalne in unikatne prispevke pripravili naši učenci v času pouka na daljavo.

Čudovito je videti, kako kreativni so lahko otroci, odrasli in kako pristen ter prisrčen izdelek lahko nastane.

Zahvala vsem učencem, učiteljem in tudi staršem za prispevke, trud in podporo.

Vljudno vabljeni k ogledu in branju našega šolskega glasila, ki vam je na voljo na spodnji povezavi.

Samo Perko,
ravnatelj

Šolsko glasilo – Z glasbo nam je lepše

Stopite v stik z nami
Vpis v glasbeno šolo
Vodnik za starše
Inštrumenti